Diksiyon Eğitimi

Diksiyon Eğitimi

Kadıköy/İstanbul
30 gün
200 ₺
02168034166
Sestanbul Sanat Akademisi

Hakkında

Diksiyon Kursu, kurallara uygun akıcı ve anlaşılır konuşmak, sesbilim açısından seslerin doğru ve güzel söylenilmesi, konuşma becerisini arttırmak, stres ve heyecan kontrolünü sağlayabilmek gibi konularda her bireyin katılması gereken 1 ay haftada 2 saat süren bir eğitim programıdır. İyi bir hitabete sahip olmak isteyen, kendi gelişimine önem veren, sosyal iletişimde etkili bir konuşma tarzına sahip olmak isteyen her bireyin katılması gereken Diksiyon Kursu sonunda fayda sağlayacağınız bir eğitimdir. 1 Aylık eğitimimiz boyunca Sestanbul tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Diksiyon Eğitimi boyunca yanınızda olacaktır.

Eğitim İçeriği

4 Hafta boyunca, her hafta 2 saat Diksiyon Eğitimi Akıcı ve anlaşılır konuşmanın sağlanması Tonlama, ezgi, ve vurgu kurallarının öğrenilmesi Diyafram soluma teknikleri Utanma, stres ve heyecan kontrolü Drama çalışmaları Ünlü ve ünsüz harflerin doğru çıkışı Hitabet

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Diksiyon Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Diksiyon Eğitimi
Diksiyon Eğitimi
Diksiyon Eğitimi
Diksiyon Eğitimi
Diksiyon Eğitimi
Diksiyon Eğitimi

Değerlendirmeler

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Kurs: Diksiyon Eğitimi
  Kişisel Gelişim
  Diksiyon Eğitimi
  Ön kayıtlar açık!
  200 ₺ kişi başına