Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi

Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi

Şişli/İstanbul
30 gün
400 ₺
02122170203
Artmera Sanat Merkezi

Hakkında

Çocuklar için yaratıcı drama atölyesi, belli eğitsel ve sanatsal amaçları olan, çocuk bireylerin sanata dair bakış açısını geliştirebilecek eğitim programıdır. Artmera Sanat Merkezi'nin tecrübeli öğretmenleri rehberliğinde gerçekleşecek yaratıcı drama kursu, her cumartesi günü 1 saat sürecektir. Yaratıcı drama eğitimi, çocukların doğaçlama, rol oynama gibi tiyatro tekniklerinden faydalanarak çocuğun grup yaşantısı içerisinde herhangi bir konuyu, düşünceyi ya da olayı canlandırma sürecidir. Yaratıcı drama yaparak ve yaşayarak öğrenmedir. Yaratıcı dramada başarı ya da başarısızlık söz konusu değildir.

Eğitim İçeriği

4 Hafta boyunca, haftada 1 saat Çocuk Yaratıcı Drama Eğitimi

Katılım Şartları

Seviye ve yaş farketmeksizin her çocuk birey Çocuk Yaratıcı Drama Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi
Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi
Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Satranç Kursu, çocukların bireysel gelişimine ve akademik başarılarını besleyen, tarihi M.Ö. 2000'li yıllara dayanan bir beyin sporudur.

Satranç eğitimi; Hafıza gelişimine katkı sağlar, Matematiksel ve Mantıksal düşünmeye teşvik eder, Dikkat ve Konsantrasyonu geliştirir, Hayal dünyasını ve Yaratıcı düşünme şekilleri öğretir. Bireysel motive olma duygusunu arttırır. Sorumluluk duygusunu geliştirir ve birçok alanda hayatımızda önemli yere sahip katkıları vardır.

Çocuk Satranç Kursu, iyi bir eğitim alındığında çocuk bireylerin gerek sosyal gerek okul hayatındaki başarısını arttırdığı bilimsel makaleler ile de kanıtlanmıştır. Gelişim Evi uzman eğitimleri ile birlikte bir çok okulda ve kendi kurumumuzda çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak için 5-15 Yaş Satranç Kursunu emin ellerde almanızı sağlıyoruz.
  Satranç Kursu (5-15 Yaş)
  270 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Seslendirme Kursu (Dublaj), çocukların ses konusundaki yetenek ve ilgilerini ortaya çıkartacak nadir eğitimlerdendir. Seslendirme Eğitimi çocukların yaratıcılık, kendine güven, içsel motivasyon gibi bir çok konuda gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

1 Aylık Seslendirme Kursu sonunda çocuklarımızın seslendirme, dublaj ve tiyatroya olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Dublaj Kursu boyunca yanınızda olacaktır.
  Çocuk Dublaj Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Kurs: Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi
  Çocuk
  Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Atölyesi
  Ön kayıtlar açık!
  400 ₺ kişi başına