Çocuklar İçin Seramik Programı

Çocuklar İçin Seramik Programı

Maltepe/İstanbul
30 gün
350 ₺
02163661096
Aslı Ertürk Sanat Kursu

Hakkında

Aslı Ertürk Meb Onaylı Seramik kursu 6-12 yaş arası çocuklar için planlanmış eğitim programıdır. Çocukların sanat alanındaki var olan potansiyellerini ortaya çıkarmak, yaratıcılıklarını arttırmak, özgüven duygularının gelişimine katkı sağlamak, üç boyutlu düşünme becerisi, ince motor becerisi gibi bir çok temel yeteneğin pekiştirilmesi eğitimin temel amaçları arasındadır. Aslı Ertürk Seramik Atölyesi'nin tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecek Çocuk Seramik Eğitimi, 6-12 yaş arası, seviye farketmeksizin her bireyin katılabileceği tam kapsamlı bir eğitim programıdır. Temelden başlayarak, ileri seviyeye kadar sürecek olan program, çocuklar için özel hazırlanmış içeriğe sahiptir. Meb onaylı eğitim programıyla sertifika alabilme imkanı sağlayan programa öğrenciler aylık olarak katılabildiği gibi, 9 aylık programa da dahil olabilirler. Alınacak sertifikalar E-Okul sistemiyle kayıt altına alınacaktır.

Eğitim İçeriği

4 hafta boyunca, her hafta 1.5 saat Çocuk Seramik Kursu Eğitimlerimiz GSF Seramik bölümü mezunu, pedogojik formasyon eğitimli eğitmenler tarafından verilecektir.

Katılım Şartları

6-12 Yaş, seviye farketmeksizin her çocuk birey Çocuk Seramik Eğitimine katılabilir.

Fotoğraflar

Çocuklar İçin Seramik Programı
Çocuklar İçin Seramik Programı
Çocuklar İçin Seramik Programı
Çocuklar İçin Seramik Programı

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Seramik, kil hamurunun işlemden geçmesi ve fırınlanmasıyla ortaya çıkan dayanlı ve doğal bir üründür.

 Seramik tornası, seramik hamura istediğiniz şekli vermebilmenizi sağlayan makinedir. Seramik sanatçısı eğitmenimiz tarafından torna'nın tüm kullanım detayları uygulamalı bir şekilde gösterilecektir. 

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz her türlü objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Torna Atölyesi
  200 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
   İş stresinden uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak, yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkesi Seramik Sanatçısı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşen workshoplarımıza bekliyoruz.

Seramik atölyemizde kendi hayal gücünüzle tasarladığınız objeleri önce fırınlıyor, daha sonra istediğiniz şekilde boyayabiliyorsunuz. Tam donanımlı atölyemizde, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Atölye Bebek'in geniş bahçesi ve ferah workshop alanında gerçekleşecek atölyemizde, kendi tasarlayıp ortaya çıkardığınız seramik eserleri ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
  Seramik Atölyesi
  200 ₺
  4 saat
  Beşiktaş
   Günlük rutinden uzaklaşıp, toprağın vücudunuzdan negatif enerjiyi aldığını hissedeceksiniz!

Temel şekillendirme yöntemleri ile başlayan eğitimlerimize katılmak için bilgili ya da yetenekli olmanız şart değil. Seramiğe karşı heyecan duyan herkes katılabilir, kendi seramik tasarımlarını hayata geçirebilir.
  Yetişkin Seramik Workshop
  150 ₺
  3 saat
  Bahçelievler
  Kurs: Çocuklar İçin Seramik Programı
  Seramik
  Çocuklar İçin Seramik Programı
  Ön kayıtlar açık!
  350 ₺ kişi başına