Çocuklar İçin Robotik 101

Çocuklar İçin Robotik 101

Sarıyer/İstanbul
35 gün
750 ₺
05077142552
NinjaCoders

Hakkında

Çocuklar İçin Robotik 101 eğitimi, robotiğe giriş için hazırlanmış, Boğaziçi Üniversitesi kampüsünde Boğaziçili öğrenci ve mezunlar tarafından, 5 hafta boyunca haftada 2 saat, toplam 10 saat boyunca verilen eğitimdir. Algoritma 101 eğitimini tamamlayan ya da daha önce benzer bir eğitim almış çocuklarla yaptığımız robotik dersimizdir. Bu dersimizde robot gibi yaygın bir kavramın aslında neleri kapsadığını tartışacağız. Basit elektrik devrelerinin yapılarını uygulamalı olarak görüp, kodlama çalışmalarıyla dersimizi destekleyeceğiz. Öğrencilerimiz Robot 101 dersinde, Arduino isimli pratik ve rahat kişiselleştirilebilen, minik bilgisayarlar ile elektronik ve kodlama dünyalarını keşfedecekler. Bu eğitimin temel amacı, günümüzde korkutucu ve zor gözüken elektronik ve kodlama alanlarının çocuklar için ne kadar ulaşılabilir olduğunu fark ettirmektir.Bu eğitim boyunca, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Eğitim Fakülteleri öğrencileri, çocuklarınızın hem eğlenceli hem de eğitici bir dönem geçirmesinde onlara rehberlik edecekir.

Eğitim İçeriği

5 hafta boyunca, haftada bir gün, toplam 10 saat Robotik eğitimi Devreler Konusunda Temel Eğitim Arduino Çalışmaları Kodlama Çalışmaları Basit C Programlama Minik Robot Araba Yapımı 3 Boyutlu Yazıcı Deneyimi En az 3 Derse katılan öğrenciler Sertifika alacaktır

Katılım Şartları

Algoritma 101 eğitimini tamamlayan ya da daha önce benzer bir eğitim almış çocuklar katılabilir. 9-14 Yaş çocuklar için uygundur. Arduino Kit fiyata dahil değildir.

Fotoğraflar

Çocuklar İçin Robotik 101
Çocuklar İçin Robotik 101
Çocuklar İçin Robotik 101
Çocuklar İçin Robotik 101
Çocuklar İçin Robotik 101
Çocuklar İçin Robotik 101

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Satranç Kursu, çocukların bireysel gelişimine ve akademik başarılarını besleyen, tarihi M.Ö. 2000'li yıllara dayanan bir beyin sporudur.

Satranç eğitimi; Hafıza gelişimine katkı sağlar, Matematiksel ve Mantıksal düşünmeye teşvik eder, Dikkat ve Konsantrasyonu geliştirir, Hayal dünyasını ve Yaratıcı düşünme şekilleri öğretir. Bireysel motive olma duygusunu arttırır. Sorumluluk duygusunu geliştirir ve birçok alanda hayatımızda önemli yere sahip katkıları vardır.

Çocuk Satranç Kursu, iyi bir eğitim alındığında çocuk bireylerin gerek sosyal gerek okul hayatındaki başarısını arttırdığı bilimsel makaleler ile de kanıtlanmıştır. Gelişim Evi uzman eğitimleri ile birlikte bir çok okulda ve kendi kurumumuzda çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak için 5-15 Yaş Satranç Kursunu emin ellerde almanızı sağlıyoruz.
  Satranç Kursu (5-15 Yaş)
  270 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Seslendirme Kursu (Dublaj), çocukların ses konusundaki yetenek ve ilgilerini ortaya çıkartacak nadir eğitimlerdendir. Seslendirme Eğitimi çocukların yaratıcılık, kendine güven, içsel motivasyon gibi bir çok konuda gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

1 Aylık Seslendirme Kursu sonunda çocuklarımızın seslendirme, dublaj ve tiyatroya olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Dublaj Kursu boyunca yanınızda olacaktır.
  Çocuk Dublaj Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Kurs: Çocuklar İçin Robotik 101
  Çocuk
  Çocuklar İçin Robotik 101
  Ön kayıtlar açık!
  750 ₺ kişi başına