Çocuklar İçin Algoritma 101

Çocuklar İçin Algoritma 101

Sarıyer/İstanbul
35 gün
750 ₺
05077142552
NinjaCoders

Hakkında

Çocuklar için algoritma eğitimi(9-14 yaş), Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs Teknopark bünyesinde, Boğaziçili öğrenci ve mezunları tarafından verilecektir. Bilgisayarın çalışma mantığını anlatan algoritmaya giriş dersimiz, çocukların anlayabileceği seviyeye göre özel olarak hazırlanmıştır. Eğer çocuğunuzun bilgisayara olan ilgisinin farkındaysanız ya da bu konuda ona kendisini tanıma fırsatı sunmak istiyorsanız, bu eğitim tam ona göre. Çocuğunuz eğitim boyunca; algoritma ne işe yarar, bilgisayar oyunları nasıl yapılır, bilgisayara komut nasıl verilir, kod nasıl yazılır gibi bir çok sorusuna cevap bulacak. Hatta ilk oyununu bizimle yazacak ve diğer çocuklarla paylaşacak. Analitik düşünme yeteneği ve algoritma kurma becerisinin hayatına neler kattığını görecek ve sizlerle paylaşacak. Bu eğitim boyunca, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Eğitim Fakülteleri öğrencileri, çocuklarınızın hem eğlenceli hem de eğitici bir dönem geçirmesinde onlara rehberlik edecek. Çocuklarınız, 5 hafta boyunca, her hafta bilgisayarın çalışma mantığını daha yakından tanıyıp, eğitimin sonunda kendi oyunlarını kendileri yazacaklar.

Eğitim İçeriği

5 hafta boyunca, haftada bir gün, toplam 10 saat Algoritma eğitimi Algoritma Ne İşe Yarar Bilgisayar Oyunları Nasıl Yapılır Bilgisayara Komut Nasıl Girilir Kod Nasıl Yazılır 3 Boyutlu Yazıcı Deneyimi En az 3 Derse katılan öğrenciler Sertifika alacaktır

Katılım Şartları

9-14 Yaş, seviye farketmeksizin her çocuk birey Algoritma 101 eğitimine katılabilir.

Fotoğraflar

Çocuklar İçin Algoritma 101
Çocuklar İçin Algoritma 101
Çocuklar İçin Algoritma 101
Çocuklar İçin Algoritma 101
Çocuklar İçin Algoritma 101
Çocuklar İçin Algoritma 101

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Satranç Kursu, çocukların bireysel gelişimine ve akademik başarılarını besleyen, tarihi M.Ö. 2000'li yıllara dayanan bir beyin sporudur.

Satranç eğitimi; Hafıza gelişimine katkı sağlar, Matematiksel ve Mantıksal düşünmeye teşvik eder, Dikkat ve Konsantrasyonu geliştirir, Hayal dünyasını ve Yaratıcı düşünme şekilleri öğretir. Bireysel motive olma duygusunu arttırır. Sorumluluk duygusunu geliştirir ve birçok alanda hayatımızda önemli yere sahip katkıları vardır.

Çocuk Satranç Kursu, iyi bir eğitim alındığında çocuk bireylerin gerek sosyal gerek okul hayatındaki başarısını arttırdığı bilimsel makaleler ile de kanıtlanmıştır. Gelişim Evi uzman eğitimleri ile birlikte bir çok okulda ve kendi kurumumuzda çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak için 5-15 Yaş Satranç Kursunu emin ellerde almanızı sağlıyoruz.
  Satranç Kursu (5-15 Yaş)
  270 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Seslendirme Kursu (Dublaj), çocukların ses konusundaki yetenek ve ilgilerini ortaya çıkartacak nadir eğitimlerdendir. Seslendirme Eğitimi çocukların yaratıcılık, kendine güven, içsel motivasyon gibi bir çok konuda gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

1 Aylık Seslendirme Kursu sonunda çocuklarımızın seslendirme, dublaj ve tiyatroya olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Dublaj Kursu boyunca yanınızda olacaktır.
  Çocuk Dublaj Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Kurs: Çocuklar İçin Algoritma 101
  Çocuk
  Çocuklar İçin Algoritma 101
  Ön kayıtlar açık!
  750 ₺ kişi başına