Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi

Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi

Ataşehir/İstanbul
3 saat
59 ₺
02164695051
Eyka Eğitim Merkezi

Hakkında

Anne ve babaların bebeklerinin bakımı ile ilgili kendilerine yardımcı olacak beceri ve bilgileri içeren eğitimimiz, bilinçli bir ebeveyn olmanın ilk kuralları üzerinde durmaktadır. Ebevenylik kavramı bilinçli ve bilgili bir şekilde altının doldurulması gereken önemli bir kavramdır. Bebek bakımı; yeni doğan banyosu, cilt bakımı, anne bakımı, meme bakımı, gaz problemleri ve çözümü gibi içerikleri kapsamaktadır. Bebek Masajı; bebeğinizin yüz, karın, kol, sakinleştirme, gaz için yapılması gereken masajları kapsamaktadır.

Eğitim İçeriği

3 saat süren eğitim boyunca bebek bakımı ve bebek masajına dair tüm bilgiler öğretilecektir.

Sağlayacaklarımız

Gerekli tüm donanımlar kurumumuz tarafından karşılanacaktır.

Fotoğraflar

Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi
Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi
Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi
Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi
Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Koçluk, hayatınızın sosyal ve profesyonel taraflarında mevcut durumunuzdan hedeflediğiniz noktaya gitmenize rehberlik eder. Bu bağlamda, yönlendirme ya da akıl vermenin aksine, “Soru Sorma Sanatı” olarak da adlandırılabilir.

“Yaşam Koçu”, “Yönetici Koçu” ve “Kariyer Koçu” gibi sıklıkla duyduğunuz bu terimlerin gerçekten ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Koçluk kavramı nedir ve kişinin hayatına nasıl rehberlik eder?

Koçluk yetkinliklerini hayatımıza getirsek neleri farklı kılmak mümkün olur, tüm bunları bu atölye çalışmasında bulabilirsiniz.
  Koçluk Hayatımızın Neresinde?
  150 ₺
  2 saat
  Kozyatağı
  Diksiyon Kursu, kurallara uygun akıcı ve anlaşılır konuşmak, sesbilim açısından seslerin doğru ve güzel söylenilmesi, konuşma becerisini arttırmak, stres ve heyecan kontrolünü sağlayabilmek gibi konularda her bireyin katılması gereken 1 ay haftada 2 saat süren bir eğitim programıdır.

İyi bir hitabete sahip olmak isteyen, kendi gelişimine önem veren, sosyal iletişimde etkili bir konuşma tarzına sahip olmak isteyen her bireyin katılması gereken Diksiyon Kursu sonunda fayda sağlayacağınız bir eğitimdir.

 1 Aylık eğitimimiz boyunca Sestanbul tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Diksiyon Eğitimi boyunca yanınızda olacaktır.
  Diksiyon Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Diksiyon Kursu, dili doğru bir şekilde kullanarak, etkileyici ve düzgün bir konuşma dili ile konuşmanın öğretildiği bir eğitim programıdır. Sosyal ve iş hayatında akışkan, düzgün ve etkileyici konuşmak büyük önem taşımaktadır. Doğru ses tonu, dili doğru kullanmak, ağızdan çıkan sesleri kontrol ederek konuşmak diksiyon dersinin temellerini oluşturmaktadır. Teorik ve pratik uygulamaların olduğu Diksiyon Kursu tecrübeli eğitmenlerimiz rehberliğinde gerçekleşecektir.

Temel Diksiyon Kursu ile hitabetini geliştirmek isteyen her birey, konuşmacılar, öğretmenler, kariyerini geliştirmek isteyenler gibi birçok alan için uygundur. Diksiyon eğitimi doğrultusunda doğru ve kurallı konuşup kendini rahat ifade edecek, özgüveninizi arttırıp kendinizi dinlettirme performansınızı arttıracaksınız.
  Temel Diksiyon Kursu
  460 ₺
  30 gün
  Beyoğlu
  Kurs: Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi
  Kişisel Gelişim
  Bebek Bakımı ve Bebek Masajı Eğitimi
  Ön kayıtlar açık!
  59 ₺ kişi başına