Akıl Oyunları (5-15 Yaş)

Akıl Oyunları (5-15 Yaş)

Bakırköy/İstanbul
30 gün
270 ₺
05355646824
Gelişim Evi

Hakkında

Akıl Oyunları M.Ö 10.000'e kadar dayanan, Çin ve Hindistan bölgesinde keşfedilen, temel amacı akıl ve beyin gelişimini sağlamak olmakla birlikte eğlenceli içerikleri de mevcuttur. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu oyun türünün birçok kategorisi mevcuttur. Go, Satranç, Sudoku gibi bir çok farklı oyun ile birlikte genç yaştaki bireylerin beyin gelişimi hedeflenmektedir. Zekâ-Akıl Oyunları çocukların analitik zekasını, yaratıcılık eşiğini, mantıksal ve matematiksel zekasını, hafıza ve bellek alanında gelişmesini sağlayacak, uzmanlar tarafından geliştirilmiş oyunlardır. Gelişim Evi olarak çocuklarımızın genç yaşta aldıkları eğitim ve rehberliğin çok önemli olduğunu düşünmekteyiz. Uzman kadromuz ve yetkin eğitim alanlarımızda çocuklarınıza özel olarak planlanan akıl oyunları eğitimi 5-15 yaş aralığındaki her birey için uygundur.

Eğitim İçeriği

Eğitimimiz 4 Hafta sürecek olup her hafta 1 Saat olarak belirlenen programda dersler verilecektir. Zekâ-Akıl Oyunları Dünyası ile tanıştırmak. Zekâ-Akıl Oyunları'nın tarihçesini ve temelini öğretmek. Zekâ-Akıl Oyunlarının geliştirdiği alanları tanıtmak. Uygulamalı olarak Zekâ-Akıl Oyunlarını göstermek ve öğretmek. Seviye ve yaşa göre özel Zekâ-Akıl oyunları ile eğitime başlamak.

Sağlayacaklarımız

Gerekli tüm ekipmanlar kurumumuz tarafından karşılanacaktır.

Fotoğraflar

Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
Akıl Oyunları (5-15 Yaş)

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Satranç Kursu, çocukların bireysel gelişimine ve akademik başarılarını besleyen, tarihi M.Ö. 2000'li yıllara dayanan bir beyin sporudur.

Satranç eğitimi; Hafıza gelişimine katkı sağlar, Matematiksel ve Mantıksal düşünmeye teşvik eder, Dikkat ve Konsantrasyonu geliştirir, Hayal dünyasını ve Yaratıcı düşünme şekilleri öğretir. Bireysel motive olma duygusunu arttırır. Sorumluluk duygusunu geliştirir ve birçok alanda hayatımızda önemli yere sahip katkıları vardır.

Çocuk Satranç Kursu, iyi bir eğitim alındığında çocuk bireylerin gerek sosyal gerek okul hayatındaki başarısını arttırdığı bilimsel makaleler ile de kanıtlanmıştır. Gelişim Evi uzman eğitimleri ile birlikte bir çok okulda ve kendi kurumumuzda çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak için 5-15 Yaş Satranç Kursunu emin ellerde almanızı sağlıyoruz.
  Satranç Kursu (5-15 Yaş)
  270 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Seslendirme Kursu (Dublaj), çocukların ses konusundaki yetenek ve ilgilerini ortaya çıkartacak nadir eğitimlerdendir. Seslendirme Eğitimi çocukların yaratıcılık, kendine güven, içsel motivasyon gibi bir çok konuda gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

1 Aylık Seslendirme Kursu sonunda çocuklarımızın seslendirme, dublaj ve tiyatroya olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Dublaj Kursu boyunca yanınızda olacaktır.
  Çocuk Dublaj Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Kurs: Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
  Çocuk
  Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
  Ön kayıtlar açık!
  270 ₺ kişi başına