Aile İçin Bebek ve Çocuk İlk Yardım Eğitimi

Aile İçin Bebek ve Çocuk İlk Yardım Eğitimi

Ataşehir/İstanbul
3 saat
59 ₺
02164695051
Eyka Eğitim Merkezi

Hakkında

Aile için bebek ve çocuk ilk yardım eğitiminde, 0-12 yaş arası çocuğu olan ebeveynlerin, çocuklarının karşılaşabilecekleri kazalar ve yaralanmalara karşı yapılacak müdaheleler konusunda becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bakanlık onaylı kurumumuzun uzman ve tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecek eğitimimiz olası her türlü senaryoya hazırlamak için kurgulanmıştır. Erken aşamada yapılan doğru ilk yardım müdaheleleri, olası zararların önüne geçen en etkili yöntemdir.

Eğitim İçeriği

3 saat süren uygulamalı eğitim boyunca eğitmenlerimiz rehberlik edecektir.

Sağlayacaklarımız

Gerekli tüm donanımlar kurumumuz tarafından karşılanacaktır.

Fotoğraflar

Aile İçin Bebek ve Çocuk İlk Yardım Eğitimi
Aile İçin Bebek ve Çocuk İlk Yardım Eğitimi
Aile İçin Bebek ve Çocuk İlk Yardım Eğitimi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Koçluk, hayatınızın sosyal ve profesyonel taraflarında mevcut durumunuzdan hedeflediğiniz noktaya gitmenize rehberlik eder. Bu bağlamda, yönlendirme ya da akıl vermenin aksine, “Soru Sorma Sanatı” olarak da adlandırılabilir.

“Yaşam Koçu”, “Yönetici Koçu” ve “Kariyer Koçu” gibi sıklıkla duyduğunuz bu terimlerin gerçekten ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Koçluk kavramı nedir ve kişinin hayatına nasıl rehberlik eder?

Koçluk yetkinliklerini hayatımıza getirsek neleri farklı kılmak mümkün olur, tüm bunları bu atölye çalışmasında bulabilirsiniz.
  Koçluk Hayatımızın Neresinde?
  150 ₺
  2 saat
  Kozyatağı
  Diksiyon Kursu, kurallara uygun akıcı ve anlaşılır konuşmak, sesbilim açısından seslerin doğru ve güzel söylenilmesi, konuşma becerisini arttırmak, stres ve heyecan kontrolünü sağlayabilmek gibi konularda her bireyin katılması gereken 1 ay haftada 2 saat süren bir eğitim programıdır.

İyi bir hitabete sahip olmak isteyen, kendi gelişimine önem veren, sosyal iletişimde etkili bir konuşma tarzına sahip olmak isteyen her bireyin katılması gereken Diksiyon Kursu sonunda fayda sağlayacağınız bir eğitimdir.

 1 Aylık eğitimimiz boyunca Sestanbul tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Diksiyon Eğitimi boyunca yanınızda olacaktır.
  Diksiyon Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Diksiyon Kursu, dili doğru bir şekilde kullanarak, etkileyici ve düzgün bir konuşma dili ile konuşmanın öğretildiği bir eğitim programıdır. Sosyal ve iş hayatında akışkan, düzgün ve etkileyici konuşmak büyük önem taşımaktadır. Doğru ses tonu, dili doğru kullanmak, ağızdan çıkan sesleri kontrol ederek konuşmak diksiyon dersinin temellerini oluşturmaktadır. Teorik ve pratik uygulamaların olduğu Diksiyon Kursu tecrübeli eğitmenlerimiz rehberliğinde gerçekleşecektir.

Temel Diksiyon Kursu ile hitabetini geliştirmek isteyen her birey, konuşmacılar, öğretmenler, kariyerini geliştirmek isteyenler gibi birçok alan için uygundur. Diksiyon eğitimi doğrultusunda doğru ve kurallı konuşup kendini rahat ifade edecek, özgüveninizi arttırıp kendinizi dinlettirme performansınızı arttıracaksınız.
  Temel Diksiyon Kursu
  460 ₺
  30 gün
  Beyoğlu
  Kurs: Aile İçin Bebek ve Çocuk İlk Yardım Eğitimi
  Kişisel Gelişim
  Aile İçin Bebek ve Çocuk İlk Yardım Eğitimi
  Ön kayıtlar açık!
  59 ₺ kişi başına