Seslendirme Kursu (Dublaj), ses konusundaki yetenek ve ilgilerini ortaya çıkartacak nadir eğitimlerdendir. Seslendirme Eğitimi yaratıcılık, kendine güven, içsel motivasyon gibi bir çok konuda gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

1 Aylık Seslendirme Kursu sonunda seslendirme, dublaj ve tiyatroya olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Dublaj Atölyesi boyunca yanınızda olacaktır.
Seslendirme-Dublaj Atölyesi
200 ₺
30 gün
Kadıköy
Keman Kursu, Keman Enstrümanına merakı olan bireyler için özel olarak hazırlanmış eğitim programıdır. Keman kursunun ilk haftasındaki tanışma dersi ücretsizdir.

Keman, yaylı çalgılar ailesinin en küçük bireyi olup, diğer müzik aletlerinde de olduğu gibi gerekli ilgi, çaba ve özveri gösterildiğinde öğrenip, kendinizi müziğin büyüsünde bulacağınız perdesiz bir enstrümandır.

Keman Kursu kişinin seviyesine, bilgisine ve yeteneğine göre özel olarak oluşturacağımız Keman Kursu programıyla başlayacaktır.

Nüans Kadıköy Müzik Kursu bünyesinde, M.E.B ve LCM sertifikalı eğitim programları uygulanmaktadır. Yaş farketmeksizin her bireyin kişisel motivasyonunu arttıracak çalışmalarla beraber müzik ve enstrümana olan ilgi ve sevgisini arttırıp, müziğin dünyasına bir kapı açmaktadır.

Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.
Keman Kursu Kadıköy Nüans
400 ₺
30 gün
Kadıköy
Akıl Oyunları M.Ö 10.000'e kadar dayanan, Çin ve Hindistan bölgesinde keşfedilen, temel amacı akıl ve beyin gelişimini sağlamak olmakla birlikte eğlenceli içerikleri de mevcuttur. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu oyun türünün birçok kategorisi mevcuttur. Go, Satranç, Sudoku gibi bir çok farklı oyun ile birlikte genç yaştaki bireylerin beyin gelişimi hedeflenmektedir.

Zekâ-Akıl Oyunları çocukların analitik zekasını, yaratıcılık eşiğini, mantıksal ve matematiksel zekasını,  hafıza ve bellek alanında gelişmesini sağlayacak, uzmanlar tarafından geliştirilmiş oyunlardır.

Gelişim Evi olarak çocuklarımızın genç yaşta aldıkları eğitim ve rehberliğin çok önemli olduğunu düşünmekteyiz. Uzman kadromuz ve yetkin eğitim alanlarımızda çocuklarınıza özel olarak planlanan akıl oyunları eğitimi 5-15 yaş aralığındaki her birey için uygundur.
Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
270 ₺
30 gün
Bakırköy
Çocuklar İçin Robotik 101 eğitimi, robotiğe giriş için hazırlanmış, Boğaziçi Üniversitesi kampüsünde Boğaziçili öğrenci ve mezunlar tarafından, 5 hafta boyunca haftada 2 saat, toplam 10 saat boyunca verilen eğitimdir.

Algoritma 101 eğitimini tamamlayan ya da daha önce benzer bir eğitim almış çocuklarla yaptığımız robotik dersimizdir. Bu dersimizde robot gibi yaygın bir kavramın aslında neleri kapsadığını tartışacağız. Basit elektrik devrelerinin yapılarını uygulamalı olarak görüp, kodlama çalışmalarıyla dersimizi destekleyeceğiz.

Öğrencilerimiz Robot 101 dersinde, Arduino isimli pratik ve rahat kişiselleştirilebilen, minik bilgisayarlar ile elektronik ve kodlama dünyalarını keşfedecekler. Bu eğitimin temel amacı, günümüzde korkutucu ve zor gözüken elektronik ve kodlama alanlarının çocuklar için ne kadar ulaşılabilir olduğunu fark ettirmektir.Bu eğitim boyunca, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Eğitim Fakülteleri öğrencileri, çocuklarınızın hem eğlenceli hem de eğitici bir dönem geçirmesinde onlara rehberlik edecekir.
Çocuklar İçin Robotik 101
750 ₺
35 gün
Sarıyer
Diksiyon kursu, 4 hafta boyunca toplamda 24 saat süren Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanma eğitimidir. Artmera Sanat Merkezi'nin, tecrübeli eğitmenlerinin rehberlik edeceği diksiyon eğitimi, her yaş ve seviye için uygun bir eğitim olarak kurgulanmıştır.

Türkçeyi doğru, anlamlı, etkili ve güzel bir şekilde kullanma biçimi olan diksiyon, hayata dair bir çok alanda etkili bir konumdadır. Doğru ve etkili konuşma, ifade ve iletişim konusunda oldukça önemlidir. Etkili iletişim becerileri ile sosyal özgünen kazanma, etkili dinleme, olayları yorumlama gibi birçok kazanım sağlanmaktadır.

Diksiyon kursu içeriğinde, diyafram, ses-nefes teknikleri ve beden diliyle ilgili teorik ve pratik uygulamalı bilgiler öğretilecektir. Kursun sonunda daha etkili ve doğru bir şekilde Türkçeyi kullanmak hedeflenmektedir.
Diksiyon Kursu
900 ₺
30 gün
Şişli
Seramik atölyesi, rutinleşmiş şehir keşmekeşine ara verip, çamurun rahatlatıcı dünyasıyla tanışacağınız 4 haftalık bir atölye programıdır. Seramik kursumuz Atölye Etiler'in tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir.

Eğitim boyunca kendi tasarımlarınızı taşıyan objeleri çamur ile hazırlayacaksınız. Sırlama aşamasından sonra seramik fırınına giren seramikler, sizin hayal gücünüzü yansıtan boyama çalışmasından sonra son halini alacaktır. Atölye Etiler'in keyifli ortamındaki seramik kursları 4 haftalık dönemsel eğitimlerdir.
Yetişkin Seramik Atölyesi
450 ₺
30 gün
Beşiktaş
Makyaj profesyonel bir şekilde yapılması gereken, kozmetik sektörünün en önemli alanıdır. Makyaj yapımı sırasında bir çok bilimsel ve teorik bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Yüz anatomisinden, renklerin uyumuna, makyaj teknikleri, fırça vuruşları gibi birçok konudaki teknikler makyaj yapımında önemli rol oynamaktadır.

Profesyonel Makyaj kursu, makyaj yapımına dair tüm bilgi ve uygulamaları kapsayan eğitim programıdır. 6 hafta boyunca devam edecek makyaj kursumuz, 120 saatlik bir eğitimi kapsamaktadır. Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu'nun bünyesindeki tecrübeli öğretmenler rehberliğinde gerçekleşecek profesyonel makyaj kursu, katılım sertifikası verilen bir eğitim programıdır.

Bilgi, seviye ve yaş farketmeksizin her bireyin katılabileceği kurs, yüzün anatomisi, yüz ve göz çeşitleri, kaş nasıl alınır, kaş nasıl dizayn edilmelidir, kirpik takma ve boyama işlemi, çeşitli konsept makyajlar gibi tüm temel bilgileri öğretilmesini hedeflemektedir.
Profesyonel Makyaj Kursu
3500 ₺
42 gün
Kadıköy
Gitar kursu, seviye farketmeksizin herkesin katılabileceği, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sürecek kapsamlı eğitim programıdır. Söyler Sanat Akademi'sinin Beşiktaş şubesinde tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Katılımcının seviyesine göre hazırlanmış kurs programı, katılımcının uygunluğuna göre esnek saat seçenekleri ile devam edecektir.

Kurs içeriğinde, temel nota eğitimi, parmak egzersizleri, akorlar, gitar akord teknikleri gibi temelden ileri seviyeye kadar gerekli bilgiler öğretilecektir. Akustik gitar, klasik gitar, elektro gitar ve bas gitar olarak her türdeki eğitimler Beşiktaş Gitar Kursu olarak verilecektir. 

Beşiktaş Söyler Sanat Akademisi, LCM (London College Of Music) sertifika programına uygun eğitim vermektedir.
Başlangıç Gitar Kursu
500 ₺
30 gün
Beşiktaş
Makrome kursu, kendi duvar süsünüzü kendi ellerinizle tasarlayacağınız eğlenceli bir hobi atölyesidir. Temel makrome düğüm teknikleri kurs eğitmeni rehberliğinde katılımcılara öğretildikten sonra, kendi makrome duvar süsünüzü yapmaya başlayacaksınız. 3 saatlik makrome kursu süresince eğitmenler katılımcılara birebir rehberlik edecektir.

Atölyenin sonunda, atölye boyunca öğrendiğiniz tekniklerle birlikte kendi tasarımınız olan makrome duvar süsünü örmüş olacaksınız. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, evinize süs olarak kullanabileceğiniz veya satışını yapabileceğiniz makrome duvar süsünüzle birlikte atölyeden ayrılabileceksiniz.
Makrome Kursu Duvar Süsü
200 ₺
3 saat
Bakırköy
Nakış kursu, stresten uzak zaman geçireceğiniz, keyifli bir hobi atölyesidir. Punch nakışı dersimizde atölyemizin tecrübeli eğitmenleri 3 saat boyunca katılımcılara rehberlik edecektir. Kursa katılım için herhangi bir nakış bilgisi gerekmemektedir.

Atölyemizde öğrendiğiniz nakış işleme teknikleri ve bilgilerini kullanarak yaratcılığınız doğrultusunda dilediğiniz renkte ve desende dekoratif pano, çanta, yastık kılıfı gibi çeşitli çalışmalar yapıyoruz.

Nakış kursunun sonunda, kendi tasarladığınız ürünleri evinize götürebilir, arkadaşlarınıza hediye edebilir veya satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.
Nakış Kursu Punch Nakışı
130 ₺
3 saat
Bakırköy
Mandala felsefe, matematik ve sanatın birleşiminden oluşan, tarihi yüzyıllar öncesine dayanan kadim bir öğretidir. Bir tür meditasyon görevi gören mandala, kişilerin analiz edilmesi için kullanılan terapi tekniklerinden biridir. Mandala atölyesi sırasında hem sanat ile iç içe olacak hem de meditasyon yapıp, rahatlama şansı bulacaksınız.

Mandala Atölyesi, 3 saatlik atölyelerden oluşan öğretici ve eğlenceli hobi etkinliğidir. Eğitim Banu Yılmaz rehberliğinde gerçekleşecektir. Toplamda 4 seviyeden oluşan atölyeye, katılımcılar isterse sonraki seviyelere devam edebilecektir. 12 saatlik mandala atölyesinde, programı bitiren katılımcılara katılım belgesi alacaktır.

1. Seviyeden başlayan kurs katılımcısı, istediği taktirde diğer seviyelere yükselebilmek için her hafta verilen mandala atölyelerine katılabilmektedir.
Mandala Atölyesi
100 ₺
3 saat
Kadıköy
Karikatür kursu, hayatınıza renk katabileceğiniz hobi atölyesidir. 4 Hafta boyunca, haftada bir gün olarak devam edecek olan kursumuz, toplamda 12 saat sürecektir. Atölye çalışması, karikatür ve çizgi romana dair teorik bilgiler ve pratik uygulamalar içermektedir.

Uykusuz ve Hortlak dergilerinde aktif rol alan profesyonel çizer Ömer Göksel karikatür kursu süresinde katılımcılara rehberlik edecektir. Karikatür konusunda yeteneği olan öğrenciler, bu alanda meslek sahibi olmak konusunda avantajlı bir kurs deneyimi yaşayacaktır. Yengeç Sanat Evi'nin Kadıköy Karikatür kursu atölyesine tüm karikatür severleri bekliyoruz.
Karikatür Kursu
300 ₺
12 saat
Kadıköy
Ebru atölyesi, suyun üzerine resim yapabileceğiniz 3 saatlik hobi kursudur. Geçmişi 9. yüzyıllara kadar dayanan ebru sanatı, Osmanlı Devleti'ne tanıtılmış bir etkinliktir. Günümüzde daha çok hobi olarak icra edilen ebru sanatı, Türk kağıdı veya mermer kağıdı olarak da anılmaktadır.

Yengeç Sanat Evi bünyesindeki tecrübeli eğitmenler aracılığıyla her türlü bilgiyi edinebileceğiniz 3 saatlik Ebru kursunun devamındaki ebru kursu 12 haftalık kapsamlı bir program halinde devam etmektedir. Temel seviyeden, ileri seviyeye kadar her türlü teorik bilgi ve uygulamalar, kurs süresince öğretilecektir.
Ebru Atölyesi
85 ₺
3 saat
Kadıköy
Resim kursu, hobi olarak resim yapmak isteyenlerin katılabileceği hobi atölyesidir. Her yaştan katılımcının rahatlıkla katılabileceği hobi resim kursumuz, Kadıköy Yengeç Sanat Evi'nin tecrübeli öğretmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir. Seviye farketmeksizin tüm resim severler atölyeye katılabilmektedir.

Atölyemizin kış bahçesi ve yaz bahçesinde çalışmalar için elverişli ve keyifli bir ortam katılımcıları beklemektedir. 7-9 yaş çocuklar, 10-12 yaş çocuklar ve yetişkinler için ayrılmış gruplarda kurslar verilmektedir. Temel sanat ve sulu boya atölyeleri hobi resim kursunun aktif programlarıdır. Kadıköy'de resim kursu arayan tüm resim severleri Bahariye'deki Yengeç Sanat Evi atölyemize bekliyoruz.
Resim Kursu Hobi
85 ₺
3 saat
Kadıköy