Sıkça sorulan sorular

Akadumi.com Nedir?
Akadumi.com, offline ortamdaki kurs, eğitim, etkinlik ve workshopların listelendiği ve rezervasyon yapılabildiği online bir platformdur.
Ne Tür Kurslar Var?
200’e yakın kategoride eğitim odağındaki tüm kategorilerde listeleme yapmak isteyen akadumi.com içerisinde aradığınız kursu rahatlıkla bulabilirsiniz.
Kurs Firmalarına Nasıl Güvenebilirim?
Akadumi.com ekibi olarak, iş ortağımız olan tüm kurs ve etkinlik firmalarını bizzat ekibimiz tarafından ziyaret ve kontrolleri yapılıp, onay doğrultusunda sisteme alınmaktadır.
Ödemeyi nasıl yapacağım? Güvenli mi?
Kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ödeme firmalarından olan IYZICO firmasının alt yapısını kullanmaktayız.
Kredi kartı bilgilerim sizde güvende mi?
Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde kesinlikle tutulmaz. Ödeme anında, şifreli bir şekilde dijital ortamda IYZICO’ya aktarılır ve bankanızın 3D güvenlik kriterlerine göre ödemeniz gerçekleşir.
Rezervasyon işlemini nasıl yapabilirim?
Birkaç adımda 1-2 dakika içerisinde rezervasyon yapabilirsiniz. 1) Eğitim ve aktivitelerden rezervasyon yapmak istediğiniz ürünün sayfasında yer alan ”Tarihleri göster” adımını seçin. 2) Tarihleri göster sayfasında uygun tarihi seçin ve “Seçin” butonuna tıklayın. 3) Ödeme sayfasında “Ödeme Yap” adımını seçin, kredi kartı ve iletişim bilgilerinizi girerek rezervasyonunuzu tamamlayın. 4) Başarılı satın alma sonucunda, girmiş olduğunuz e-posta adresine rezervasyon maili gelecektir.
Rezervasyon yapacağım ama size sormak istediğim bazı sorular var. Ne yapabilirim?
Ürün detaylarını ve sıkça sorulan soruları okudunuz ama yanıtlarınızı bulamadığınız sorularınız var ise; kurs sahibinin telefonunu arayarak veya bize iletişim sayfamızdan aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş yapacağız.
Rezervasyonumu iptal etmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Rezervasyonunuzu iptal etmek için; anasayfa sağ üst köşede yer alan “Giriş” adımından, e-posta ve şifrenizi girerek, ”Profil” sayfanıza giriş yapın. Eğer rezervasyonunuzun tarihi geçmemiş ise veya belirtilen “Son iptal tarihi”'nden önce ise; ”İptal Et” tuşuna basarak rezervasyon iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Rezervasyonumu iptal edeceğim, iade alabilir miyim?
Rezervasyon yaptırdığınız kurs ve etkinlik ile ilgili iptal iade koşulları aldığınız ürün içeriğinde yer almaktadır. Bu bilgilere göre, tam veya kısmi iade alabilirsiniz. Belirtilen koşulların harici gelen iptal taleplerinde, iade işlemi gerçekleşmez ama genel olarak söylemek gerekirse; birçok üründe aktivite tarihine iki gün kalaya kadar kesintisiz iadeli olarak rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.
Rezervasyonumla ilgili değişiklik yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Canlı Destek modülünden veya rezervasyon yaptığınız iletişim e-postası adresi üzerinden destek@akadumi.com e-posta adresine, rezervasyon numaranız ve talebinizle beraber bize bildirin. Ürün içeriğinde belirtilen koşulların uygunluğuna göre, değişiklik talebinizi inceleyip size en kısa zamanda dönüş yapacağız.
Etkinlik veya eğitimimi gerçekleştirdim. Yapmam gereken bir şey var mı? Yorum ve puanlamayı nereden yapabilirim?
Tebrikler! Umarız aktivitenizden memnun kalmışsınızdır. Görüşleriniz bizim için çok önemli. Rezervasyonunuzla ilgili duygu, düşüncelerinizi bizlerle ve diğer tüm katılımcılarla paylaşmak için yorum yazabilir veya 5 üzerinden puan verebilirsiniz. Değerlendirme için; anasayfa sağ üst köşede yer alan ”Giriş Yap” adımından, e - posta ve şifrenizi girerek, ”Profil” sayfanıza giriş yapın. Tamamlanmış aktivitelerinizde yer alan ”Değerlendir” tuşuna basarak yorum ve puan girişi yapabilirsiniz.