Hakkımızda

Offline ortamdaki kurs, eğitim ve workshopların listelendiği ve rezervasyon yapılabildiği pazaryeri akadumi.com, tradisyonel olarak işleyen bir sektörü dijitalleştirme vizyonuyla hayata geçirilmiş bir girişimdir.

Günümüzde, rutin olarak işleyen hayat döngümüze renk katamamamız, kendimizi belirli alanlarda geliştiremememiz modernleşen dünyanın getirdiği dezavantajlardan bir tanesi. Birbirini takip eden sıradan günlerin yaşam amacımızla tezat oluşturduğunu düşünüyoruz.

Biz de tam olarak bu yüzden, insanların rutin hayatlarına aktivite, workshop ve çeşitli eğitimler ile renk katmak ve kendilerini geliştirmelerine aracılık eden bir pazaryeri olarak konumlanıyoruz.

Akadumi.com olarak Türkiye’de offline ortamdaki eğitim odaklı tüm aktivitelerde akla ilk gelen pazaryeri olmayı hedefliyoruz.

Haftasonu yapılacak bir aktivite aradığınızda, annenize veya arkadaşınıza orjinal bir doğum günü hediyesi almak istediğinizde, ilgilendiğiniz hobileri artık gerçekleştirmek için bir başlangıç veya profesyonel eğitime ihtiyaç duyduğunuzda, İşinizde kendinizi eğitip, kariyerinizi geliştirmek istediğinizde sizi her zaman akadumi.com’ a bekliyoruz.