Kendini keşfet

Bu kış aşçılık öğren, meslek sahibi ol

Kategoriler

Popüler kurslar

Heykel atölyesi, her pazartesi 14.00-17.00 veya 19.00-22.00 seanslarında Nesrin İçen rehberliğinde gerçekleşmektedir. Seviye ve bilgi farketmeksizin, 15 yaş üzeri her bireyin katılacağı atölyemizde kilin rahatlatıcı terapi etkisiyle tanışacaksınız. Taksim'de bulunan Artıkare Sanat Merkezinin ev sahipliği yapacağı etkinlik 3 saat sürecek olup, tecrübeli eğitmenimizin birebir destek verecektir.

Heykel Workshop önce kil ile tanışıp neler yapacağımızı kavramakla başlayacak, 3 boyutun cazibesi ve kilin rahatlatıcı terapisini keşfetmenizle devam edecektir. Modelaj teknikleriyle kili nasıl istediğiniz objenin şekline getirip, oluşturduğumuz heykelin kalıbını alıp alçı dökümünden sonra boyama işlemine geçeceğiz. Daha önce resim ya da heykel yapmış olmanızın gerekmediği heykel atölyesinde, elinizden çıkmıs heykel objesi ile atölyemizden ayrılabileceksiniz.
Heykel Workshop
150 ₺
3 saat
Beyoğlu
İpek Kirpik Kursu, 10 saatlik kapsamlı eğitim programıdır. Eğitim programı tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
İpek Kirpik Kursu
650 ₺
10 saat
Kadıköy
Diksiyon Kursu, kurallara uygun akıcı ve anlaşılır konuşmak, sesbilim açısından seslerin doğru ve güzel söylenilmesi, konuşma becerisini arttırmak, stres ve heyecan kontrolünü sağlayabilmek gibi konularda her bireyin katılması gereken 1 ay haftada 2 saat süren bir eğitim programıdır.

İyi bir hitabete sahip olmak isteyen, kendi gelişimine önem veren, sosyal iletişimde etkili bir konuşma tarzına sahip olmak isteyen her bireyin katılması gereken Diksiyon Kursu sonunda fayda sağlayacağınız bir eğitimdir.

 1 Aylık eğitimimiz boyunca Sestanbul tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Diksiyon Eğitimi boyunca yanınızda olacaktır.
Diksiyon Eğitimi
200 ₺
30 gün
Kadıköy
Tango, izlerken aşk, tutku, hüzün gibi duyguları aynı anda yaşatan, insan duygularını harekete geçirerek romantizm duygusunu öne çıkaran müzik ve dansın bütünleştiği dans çeşididir. Arjantin'in başkenti olan Buenos Aires kökenli dans türü, günümüzde oldukça popülerdir.

Dersler Kadıköy'de merkezi lokasyonda, geniş ve ferah Tangoperest stüdyosunda verilecektir. Grup dersleri 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Tangoprest tango kursunda her ay yeni bir başlangıç seviye tango sınıfı açılmaktadır. Tango derslerine Abdullah Çitil, Dilara Öz, Emre Sefa Kılıçlı, Sevda Yeliz Nar hocalarımız rehberlik edecektir.
Tango Kursu
110 ₺
30 gün
Kadıköy
 İş stresinden uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak, yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkesi Seramik Sanatçısı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşen workshoplarımıza bekliyoruz.

Seramik atölyemizde kendi hayal gücünüzle tasarladığınız objeleri önce fırınlıyor, daha sonra istediğiniz şekilde boyayabiliyorsunuz. Tam donanımlı atölyemizde, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Atölye Bebek'in geniş bahçesi ve ferah workshop alanında gerçekleşecek atölyemizde, kendi tasarlayıp ortaya çıkardığınız seramik eserleri ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
Seramik Atölyesi
200 ₺
4 saat
Beşiktaş
Karikatür kursu, hayatınıza renk katabileceğiniz hobi atölyesidir. 4 Hafta boyunca, haftada bir gün olarak devam edecek olan kursumuz, toplamda 12 saat sürecektir. Atölye çalışması, karikatür ve çizgi romana dair teorik bilgiler ve pratik uygulamalar içermektedir.

Uykusuz ve Hortlak dergilerinde aktif rol alan profesyonel çizer Ömer Göksel karikatür kursu süresinde katılımcılara rehberlik edecektir. Karikatür konusunda yeteneği olan öğrenciler, bu alanda meslek sahibi olmak konusunda avantajlı bir kurs deneyimi yaşayacaktır. Yengeç Sanat Evi'nin Kadıköy Karikatür kursu atölyesine tüm karikatür severleri bekliyoruz.
Karikatür Kursu
300 ₺
12 saat
Kadıköy

Avantajlı fiyatlar

1000'in üzerinde kurs, eğitim ve sanat atolyeleri en avantajlı fiyatlar ile burada!

Güvenilir Kurslar

Özenle seçilen eğitim ve sanat profesyonelleri hizmetinizde.

Akadumi Garantisi

Memnun kalmadığınız derslerin ücretini kesintisiz iade ediyoruz!

En beğenilen kurslar

Makrome kursu, kendi çantanızı kendi ellerinizle, makrome düğümleri aracılığıyla tasarlayabileceğiniz hobi atölyesidir. Atölye Kedisi'nin tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde öğreneceğiniz makrome düğüm tekniklerini kullanarak, istediğiniz renkte ve desendeki şık çantaları tasarlayabileceksiniz. 3 saatlik makrome kursu süresince eğitmenler birebir rehberlik edecektir.

Makrome Atölyesinin sonunda, kurs süresince öğrendiğiniz makrome düğümü teknikleriyle ördüğünüz çantaya sahip olacaksınız. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, günlük hayatta kullanabileceğimiz veya satışını yapabileceğiniz makrome çantalarınızla birlikte atölyeden ayrılabileceksiniz.
Makrome Kursu Çanta
200 ₺
3 saat
Bakırköy
Yan flüt kursu, seviye farketmeksizin herkesin katılabileceği, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sürecek kapsamlı eğitim programıdır. Söyler Sanat Akademi'sinin Beşiktaş şubesinde tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Katılımcının seviyesine göre hazırlanmış kurs programı, katılımcının uygunluğuna göre esnek saat seçenekleri ile devam edecektir.

Kurs içeriğinde, temel nota eğitimi, parmak egzersizleri gibi temelden ileri seviyeye kadar gerekli bilgiler öğretilecektir.

Beşiktaş Söyler Sanat Akademisi, LCM (London College Of Music) sertifika programına uygun eğitim vermektedir.
Yan Flüt Kursu Beşiktaş
500 ₺
30 gün
Beşiktaş
Ebru atölyesi, suyun üzerine resim yapabileceğiniz 3 saatlik hobi kursudur. Geçmişi 9. yüzyıllara kadar dayanan ebru sanatı, Osmanlı Devleti'ne tanıtılmış bir etkinliktir. Günümüzde daha çok hobi olarak icra edilen ebru sanatı, Türk kağıdı veya mermer kağıdı olarak da anılmaktadır.

Yengeç Sanat Evi bünyesindeki tecrübeli eğitmenler aracılığıyla her türlü bilgiyi edinebileceğiniz 3 saatlik Ebru kursunun devamındaki ebru kursu 12 haftalık kapsamlı bir program halinde devam etmektedir. Temel seviyeden, ileri seviyeye kadar her türlü teorik bilgi ve uygulamalar, kurs süresince öğretilecektir.
Ebru Atölyesi
85 ₺
3 saat
Kadıköy